Nowa szata graficzna

Po ponad pięciu latach prowadzenia blogu, nastąpił czas odświeżenia szaty graficznej. Cóż, ta stara była już mocno przestarzała. Mam nadzieję, że nowa przypadnie do gustu.

Niestety na razie działa dobrze pod większością przeglądarek. Z pominięciem IE. 🙁

W planach jest jeszcze zintegrowanie wszystkich stron przyległych (Bajkał, Rumunia itd) ze stroną główną. Trochę się treści nazbierało przez te lata i wędrowanie po tych wszystkich dodatkach staje się już mocno uciążliwe.

3 odpowiedzi na „Nowa szata graficzna

  • bouli pisze:

    Ufff. Udało mi się uporać z IE! 🙂

  • Kangu24 pisze:

    Ksztaltujesz sie do remontu mieszkania, wyjezdzasz w dluga delegacje, planujesz kilkutygodniowy urlop, a ze zwykle nie jestes znaczenia na punkty sezonowe, opony, sprzet sportowy, zbiory hobbystyczne, zabawki a inne, na co dzien nieuzywane przedmioty? Teraz mozesz kosztuje bezpiecznie przechowac we innym mini magazynie w Kangu Self Storage, oszczedzajac stanowisko w budynku.

  • Kangu24 pisze:

    https://kangu24.com to jedno z najdoskonalszych miejsc gdzie mogą przechowywać państwo swoje rzeczy bez obawy o kradzież lub zniszczenie. Można je nazwać zarówno azylem starych rodzinnych pamiątek jak również kącikiem, w jakim przechowujemy rzeczy, o których inni nie muszą wiedzieć. Dzięki naszym strategiom, które każdy odbiorca musi utrzymywać okazję na usuwanie mienia czy kradzież są ograniczone w zasadzie do 0.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blog

Statystyki i inne